Praktika

Kandideerimise lõpuni on jäänud

${prependZero(countdown.days)}
Päeva
${prependZero(countdown.hours)}
Tundi
${prependZero(countdown.minutes)}
Minutit
${prependZero(countdown.seconds)}
Sekundit

Suvine praktikaprogramm 2022

Avame sel aastal aegade suurima praktikaprogrammi 50+ positsiooniga nii meie Tartu kui Tallinna kontorites! Pakume praktikavõimalusi igale maitsele, alates arendamisest ja testimisest kuni projektijuhtimise ja personalitööni. 

Meie praktikaprogramm on disainitud pikaaegsest kogemusest lähtudues - suvine praktikaprogramm on Playtechis traditsiooniks juba alates 2012. aastast. Praktika Playtechis loob ideaalse võimaluse veeta suveaeg targalt, liitudes eduka tehnoloogiaettevõtte ridadega, kus saad oma igapäevase tööga anda reaalse panuse ettevõtte ja mängutööstuse käekäiku!

Playtechis oled esimesest päevast peale täieõiguslik meeskonnaliige. Me anname sulle vajalikud tööriistad ja hea mentori, kellelt õppida! Saad tegutseda maailmatasemel projektide kallal ja näha, kuidas sinu tööpanuse abil valmivad tooted ja teenused, mis jõuavad miljonite kasutajateni üle maailma. Suve lõpuks saad CV-sse kirja panna väärtusliku töökogemuse ning oled uute tuttavate ja vingete mälestuste võrra rikkam. Ära jää kõrvale, pane oma avaldus teele!

  Ajakava 2022

  • Prooviülesannete periood: 21. märts - 8. aprill
  • Intervjuud: 28. märts - 29. aprill
  • Praktikaprogramm algab 13. juunil ja kestab 9 nädalat

  ${ item.title }

  ${ item.values.department }
  ${ item.values.city }

  Praktika Playtechis