Playtech logo

KALADE SÜSTEEM

Paljude aastate eest sai alguse traditsioon, et kõik Playtechi töötajad jaotuvad kaladeks. Kalade süsteem on meie motivatsioonisüsteem, mille alusel saavad kõik meie inimesed ettevõtte poolt organiseeritud hüvesid ja soodustusi, vastavalt tööstaažile.  

Kalade süsteem on üles ehitatud põhimõttele, et hea töö eelduseks on regulaarne füüsiline ja vaimne lõõgastumine. Igale kala-tasemele on ette nähtud teatud summa, mida võib vabal valikul investeerida isiklikku meelelahutusse, tervisesse või sporti. 

Vaata lähemalt »


Playtechi sooduskaart

Playtechi sooduskaart tagab kõigile selle ettenäitajaile üle 150 soodustuse erinevates kauplustest, spordiklubides, söögiasutustes, ravi- ja teenindusasutustes ja mujal. 

Ühisüritused

Playtechis on traditsiooniks saanud korraldada erinevaid ühisüritusi nii töötajatele kui ka nende pereliikmetele, näiteks: kevadgrill, suvepäev(ad), spordiüritused, sügismatk, jõulupidu, Omad Joped. Lisaks korraldame tervisepäeva, eraldi tiimi- ja meeskonnaüritusi, infopäeva ning ettevõtte sünnipäeva, kontoris tähistame erinevaid tähtpäevi ja riigipühasid.

Kontor

Playtechi kontoris on kaasaegsed ja mugavad töövahendid ning -tingimused. Kõigil töötajatel on võimalik lõõgastuda puhkeruumis, kus on erinevad mängud ja vaba aja veetmise võimalused. Kööginurgas on võimalik nautida tasuta snäkke, puuvilju, erinevaid soojasid jooke. Lisaks on töötajatele võimaldatud kontoris tasuta massaaž. Tartu kontoris on ka väike spordisaal erinevate trenažööridega.

Töötajate arendamine

Korraldame töötajatele erinevaid sise- ja väliskoolitusi. Samuti toimuvad erineval tasemel juhtide arenguprogrammid. Kuna Playtechis on palju erinevaid töökohti, on hulgaliselt võimalusi ametialaseks liikumiseks ettevõttesiseselt. 

"Friend brings a friend"

Sõbra või tuttava eduka soovitamise eest ettevõttesse maksame tänutäheks kuni 2000 eurot.

 

Tule meile tööle!