Playtech logo

MEIE PÕHIMÕTTED

Playtechi eksistentsi aluseks on hulk tõekspidamisi, mis mõtestavad meie ühised eesmärgid.

Playtechi visiooniks on kindlustada oma positsioon maailma suurima mängutootjana ning arendada ja litsentseerida tarkvara paljudele platvormidele. Jälgime hoolega arenguid erinevates tehnoloogiates ning muutusi trendides, olles valmis oma tooteid kohaldama uutele platvormidele.

Meie filosoofia tugineb usalduslikule ja püsivale partnerlusele ning meie edu aluseks on eelkõige pühendumus saavutada kõrgeim kvaliteet tihedas koostöös oma klientidega - mänguoperaatoritega ja riiklike regulaatoritega. Usume, et meie valitud töömetoodika, mille keskmes on aus ja avatud suhtlemine klientidega, on edukaim ja võimaldab tooteid lihvida vastavalt kliendi soovidele ja nägemustele. Kliendid teavad kõige paremini, mis on parim nii neile kui meile, seetõttu on operaatoritel võimalus oma sõna sekka öelda nii tootmis- kui arendusprotsessi erinevates etappides.

Tule meile tööle!

Technical Support Specialist(Tartu)

You will be responsible for offering technical support to the first-level client support units of Playtech Ltd. Kandideeri siin »

Senior Java Developer (IMS unit)(Tartu, Tallinn)

Join Playtech Estonia IMS Unit as a Senior Java Developer! Kandideeri siin »

Java Developer (Casino unit)(Tartu)

Join a small and agile team which focuses on developing and maintaining a wide variety of in-house software tools. Kandideeri siin »

Veel töökohti »