Playtech logo

PLAYTECH EESTIS

Eestisse on koondunud Playtech Grupi arendus-, tootmis- kui teenindavad funktsioonid. Suurem osa Playtechi Eesti üksuse inimjõust paikneb Tartus, kuid ka Tallinna kontor suureneb pidevalt. 

Playtechi esimene ning ainuke arenduskeskus asus Eestis kuni 2006. aastani, mil ettevõtte kasv kippus ärilisele kasvule alla jääma ning tekkisid uued arenduskeskused. Seega võib julgelt öelda, et ettevõttele edu toonud lahendused on sünni poolest eestimaist päritolu. Ka tänasel päeval on Playtechi Eesti üksus grupi suurim. Julgeme endeid nimetada üheks suurimaks tarkvaraettevõtteks Eestis - hetkel lööb meie mastaapses ettevõtmises kaasa ca 650 tegijat Tallinnas ja Tartus.

Alates 16. novembrist 2015 on Playtechi Eesti üksuse juht Ivo Lasn.

Ivo Lasn

Tallinn

Alates 2004. aastast kuulub Playtechi portfooliosse kaubamärk Videobet, mis on keskendunud tarkvara arendamisele mänguterminalide ning nende haldamiseks vajalike rakenduste jaoks. Üheskoos Videobet meeskonnaga, Playtechi infrastruktuuri, live tiimi ning ka administratsiooniga moodustubki meie 150-pealine vahva töötajaskond Tallinnas, moodsas Ülemiste City büroohoones.

Tartu

Tartus töötab pea 500 inimest, enam kui 10 erinevas osakonnas: Cross Product (tarkvaraarendus IMS, infrastruktuur, tootearendus jt), Casino, teenuste tugi, projektijuhtimise tiim, infosüsteemide- ja tehnoloogia üksus, graafikud, administratsioon jt. Playtechi Tartu kontor asub Tartu kesklinnas Vanemuise tänaval.

Tule meile tööle!