Playtech logo

Playtech sponsoreeris TEDx Tartut ning Topconfi

27 november 2014

Playtech TEDx TartulTänavu oli Playtech Estonia peasponsor kahele suurüritusele Eestis: TEDx Tartule, mis on inspireeritud pika ajalooga TED konverentsisarjast, kus erakordselt silmapaistvatel inimestel on võimalik jagada 18 minuti jooksul ideid, mis neid enim sütitavad; ning Topconfile, mis on Eesti suurim tarkvaraarendajatele ning IT projektijuhtidele suunatud konverents.

TEDx Tartu toimus 6. novembril Tartus teaduskeskuses Ahhaa. Konverentsil oli 500 osalejat ning pauside ajal oli kõigil võimalik Playtechi nurgakeses tutvuda ettevõtte tegevusega.

Ligi 300 osalejaga Topconf toimus 19. ja 20. novembril Tallinnas Viru konverentsikeskuses. Üks esinejatest oli Taniel Põld, kes on Playtechi IMSi osakonna tarkvaraarhitekt. Oma ettekandes „Monolith and Microservices“ jagas Taniel oma kogemusi ning ette tulnud väljakutseid mikroteenuste arhitektuuri kasutuselevõtmisel.

Ürituse pauside ajal oli kõigil võimalik külastada Playtechi nurgakest, kus sai mängida kaasahaaravat mängu, osaleda auhindade loosimises ning uurida Playtechi tegemiste kohta.

Tule meile tööle!