Playtech logo

Kutsume koolinoori osalema mänguprogrammeerimise võistlusele

08 november 2012

Kõikidel tehnikahuvilistel koolinoortel avaneb taas võimalus osaleda põneval võistlusel ja panna oma oskused proovile mängude programmeerimises.

Võistlusest huvitatutele toimub laupäeval, 17. novembril Tartus Playtechi kontoris infopäev, mille raames toimub ka võistluse pidulik avamine ning on võimalus tutvuda Playtechi tegevuse ja töökeskkonnaga. Infopäeva ajakava ja ettekannete teemad on väljas võistluse veebilehel.

Infopäev on tasuta, kuid osalemiseks palume kindlasti registreeruda. Täpsem informatsioon ja registreerumine infoüritusele võistluse veebilehel: http://manguvoistlus.ut.ee.

Koolinoortele suunatud mänguprogrammeerimise võistlust korraldatakse juba 2002. aastast. Võistlus toimub paralleelselt kahel alal. Parimad strateegid selgitatakse välja programmide omavahelisel turniiril. Kõige sõbralikuma kasutajaliidese valivad võistlejad ja võistluse korraldajad veebruarikuus Tartus toimuval finaalturniiril ühise hääletuse tulemusena. Auhindu jagatakse nii parimate strateegiamootorite kui ka ilusaimate kasutajaliideste autoritele. Peaauhinnaks on mängukonsool PlayStation!

Tule meile tööle!