Playtech logo

Playtechi praktikaprogramm „Playtech’s Summer Internship Program 2012“

17 oktoober 2012

2012. aasta suvel käivitasime praktikaprogrammi, mille raames ootasime Playtechi professionaalsesse ja sõbralikku meeskonda särasilmseid praktikante.

Hoolimata kuuldustest, nagu võtaksid suuremad IT-ettevõtted spetsialiste tööle otse koolipingist ja „liigseid küsimusi esitamata”, peab Playtech väga oluliseks praktilise töökogemuse olemasolu. Oleme nõus, et koolipingis omandab küll väärtuslikku teoreetilist baasteadmist, kuid selle kinnistamiseks on vaja ka tugevat praktikat. Just sellist tasustatud kõrgetasemelist praktikaprogrammi soovisime ka pakkuda.

Praktikaprogrammist ootasime osa võtma tudengeid, kellele meeldib mõelda „kastist väljas“, katsetada uusi põnevaid tehnilisi lahendusi ja nautida hea tarkvara veel paremaks muutmist. Üliõpilasi kutsusime kandideerima 6 positsioonile: tarkvara testija,  Java arendaja, projektijuhi, neti rakenduste analüütiku, tarkvara analüütiku ja C# arendaja.

Kuna tublisid kandidaate oli palju, otsustasime esialgse 15 asemel valida praktikaprogrammi 18 tudengit. Kokku oli kandideerijaid 70, kelle seast kaks kutsusime koheselt tööle. Enamus, ehk lausa 13 programmis osalevat tudengit tulid Tartu Ülikoolist, kaks Mainorist, kaks Tartu Kutsehariduskeskusest ning üks Tallinna Tehnikaülikoolist.

Praktika kestvus oli 9 nädalat, ajavahemikul 18.juuni-31.august (puhkepausiga 16.-29.juuli).

Praktikaprogrammi jooksul näitasid tudengid silmapaistvaid tulemusi. Oleme rõõmsad, et septembrikuu lõpu seisuga on neist 10 ka Playtech Estonias tööd alustanud.

Tule meile tööle!