Playtech logo

Playtechi Eesti juhina j├Ątkab Juha Olavi Korhonen

01 märts 2009

Senine Playtechi Eesti juht Rein Lemberpuu (30) lahkus veebruari lõpul ettevõttest, alates märtsi algusest täidab juhi kohuseid senine asejuht Juha Olavi Korhonen (36).

Lemberpuu sõnul on Korhoneni jätkamine Playtechi Eesti juhi positsioonil igati loogiline ning toetab edukalt ettevõtte senise kiire arengu jätkumist. "Playtechi edu aluseks on võime vajadusel kiiresti reageerida muutuvatele oludele, kuid samas hoida juhtimises stabiilsust," rääkis Lemberpuu. "Juha on kindlameelne ja tasakaalukas juht, kes vajadusel julgeb otsustavalt suunda muuta. Seetõttu sobib ta suurepäraselt Playtech Estonia sugust ettevõtet vedama."

Juha Olavi Korhonen on ettevõttes töötanud alates 2004. aastast ja täitnud Playtech Estonia personalijuhi ning ka korporatsiooni personalidirektori ametikohta. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia erialal ning täiendab end majandusteaduskonna magistrantuuris strateegilise juhtimise alal. Juha saabus Eestisse 90ndate aastate algul ning töötas kaitseväe instruktorina, osaledes ka mitmetel välismissioonidel.

"Reinu käe all on Playtech Estonia kasvanud kiiresti üheks suurematest IT-ettevõtetest Eestis, mis on nõudnud pidevat oskuslikku ja perspektiivitundelist juhtimist," ütles Korhonen. "Võtan juhipositsiooni üle pealtnäha mugavas olukorras, kus ettevõte on tugev ja ebakindlas majanduskeskkonnas jätkuvalt kiiresti arenev. Siiski vajame endiselt head nägemust ning sellelt pinnalt motiveeritud otsuseid".

Viimase 9 aasta jooksul on Playtech Estonia arenenud väikeettevõttest enam kui 350 töötajaga suurfirmaks, mis on Tartu linna üks suurematest eratööandjatest ning saanud tuntuks ühena Eesti IT-valdkonna edulugudest.

Playtech on üks maailma juhtivatest tarkvaratootjatest internetimängude valdkonnas. Ettevõttel on üle maailma 5 tootmis- ja arenduskeskust, Tartus asuv Playtech Estonia on neist suurim. Alates 2006. aasta märtsist on Playtechi aktsiad noteeritud Londoni börsi alternatiivnimekirjas.

Tule meile tööle!