Playtech logo

Playtech võimaldab Tartu töötajate lastele lasteaiakohad

05 oktoober 2009

Käesoleva aasta oktoobrikuus jõudsime koostööni Terakese lasteaiaga, kes võimaldab kõigile Playtechi Tartu töötajatele vajadusel lasteaiakohad. Vastutasuks aitasime lasteaial renoveerida rühmade ruume.

Kuna Tartus valitsev lasteaiakohtade puudus tõi ka paljude Playtechi inimeste argipäeva palju lisamuret, otsustasime käesoleva aasta alguses alustada läbirääkimisi linnavalitsuse ja võimalike lasteaiateenuse pakkujatega, et leida probleemile lahendust. Tänu Tartu linnapea hr Urmas Kruuse igakülgsele abile saime kontakti Terakesega ning leidsime eest mõnusa, sõbraliku õhkkonnaga lasteaia.

Kui 2009. aasta sügiseni pakkus Terake lastehoiuteenust peamiselt Tartu Ülikooli töötajatele, siis oktoobri algusest avas oma ruumid renoveeritud kujul juba lasteaiana. Lasteaed asub endistes Tartu Ülikooli füüsikahoone ruumides, mis on asukohana igati soodne - keset linna, kuid piisavalt roheline ja eemal liiklusest.

Esimesel aastal alustas Terakeses kümmekond Playtechi last, kuid järgnevate aastate jooksul kasvab see arv mitmekordseks.

Tule meile tööle!