Playtech logo

Vahetus Playtech Eesti juht

06 oktoober 2011

Playtechi Eesti juht Juha Olavi Korhonen (39) lahkub ettevõttest,  Eesti arenduskeskust ja personalivaldkonda  asub juhtima alates oktoobrist senine personalidirektor Kaari Simson (33).

Korhoneni sõnul on korporatsioonis toimunud viimaste aastate jooksul ulatuslikud struktuurimuudatused, mille tulemusena on Playtechi Eesti juhi roll suunatud eelkõige administratiivsele juhtimisele. Selles kontekstis on personalijuhi ja arenduskeskuse juhi rollide ühendamine tema hinnangul igati loogiline samm.

 "Kuigi Kaari on ettevõttes töötanud vaid natuke üle aasta, on ta selle aja jooksul tõestanud end võimeka ja usaldusväärse juhina, kellel on hea üldjuhtimise vaist ning erakordselt hea oskus orienteeruda erinevates ärikultuurides.  Olen otsustanud peale ligi 8 Playtechis töötatud aastat perekondlikel põhjustel edasi liikuda ning mul on hea meel näha oma järglasena Kaarit, kes mõistab Playtechi siseelu ja on kompetentne esindama  ettevõtet ka väljaspool.“

 Kaari Simson on lõpetanud Tartu Ülikooli politoloogia eriala ning täiendanud  end psühholoogia ja personalijuhtimise vallas.  Simsonil on ligi kümne aastane töökogemus personalivaldkonnas, sellest üle poole IT-ettevõtetes. Playtechi Eesti üksuse personalitegevust on Kaari juhtinud alates 2010. aastast.

 "Juha rolli ettevõtte arengule on raske ülehinnata. Ta oli Playtechi kontserni esimene personalijuht, kelle osalusel on loodud mitmed korporatsiooni üksused ja kelle personalipoliitika toel on Playtech Estonia kasvanud üheks suurimatest IT-ettevõtetest Eestis. Minu jaoks on koos töötatud aasta olnud väga arendav ja ma nimetaksin Juhat oma mentoriks," ütles Simson. "Võtan juhipositsiooni üle olukorras, kus ettevõte töötingimused on hüppeliselt paranenud. Juha viimaseks suureks panuseks ettevõttele on olnud uue kontorihoone loomine Tartus.“ 

 Viimase 11 aasta jooksul on Playtech Eestis arenenud väikeettevõttest enam kui 500 töötajaga suurfirmaks kontoritega Tallinnas ja Tartus. Tartu üksus oma 400 töötajaga on korporatsiooni suurim arenduskeskus ja Tartu linna üks suurematest erasektori tööandjatest.  Playtech korporatsioon on üks maailma juhtivatest tarkvaratootjatest internetimängude valdkonnas. Alates 2006. aasta märtsist on Playtechi aktsiad noteeritud Londoni börsi alternatiivnimekirjas.

Tule meile tööle!