Playtech logo

Playtech kolis Tartus uude kontorisse

05 september 2011

29.augustil kolis Playtech Estonia Tartu kontor oma majja, meie uus aadress on Vanemuise 7. Kontor avati 30.augustil piduliku nupulevajutusega Tartu linnapea Urmas Kruuse ja Playtech Eesti juhi Juha Olavi Korhonen`i poolt.

Varasema 4000 m2 asemel on uus kontor umbes 6000 m2, paiknedes kolmel põhikorrusel, mida ühendab avar aatrium. Nii nagu vanas kontoris, on ka uues puhketsoon koos piljardi, lauatennise- ja –jalgpallilaudadega ning teiste erinevate mängudega. Igal korrusel on mitu kööki ja erinevaid väikseid puhkenurki. Lisandus oma saun koos suure katuseterrassiga.

Playtech Eesti juhi Juha Olavi Korhoneni sõnul on uue maja suurim eelis see, et meie funktsionaalsed üksused on omavahel oluliselt paremini korruste kaupa liigendatud. „Seeläbi loodame saavutada oluliselt paremat ettevõttesisest sünergiat. Lisaks saime kolimisega juurde ligikaudu 2000 m2 pinda, mis võimaldab ettevõttel garanteerida häid töötingimusi ka kasvu tingimustes. Kuna uus maja läbis ulatusliku uuenduskuuri, kaasnes sellega nii ventilatsiooni, õhuniiskuse kui ka küttesüsteemi kaasajastamine vastamaks meie kõrgetele ootustele.“

 

 

 

 

 

 

 

Tule meile tööle!