Playtech logo

Uuendasime kalade süsteemi

11 aprill 2017

Alates 2017. aastast uuendasime oma töötajatele suunatud ainulaadset motivatsioonisüsteemi nimega kalade süsteem. 

Nüüdsest muutuvad kala staatused töötajatel iga kahe aasta tagant, erinevalt enne kehtinud kolmest aastast. Reisivautšereid jagatakse kõigile playtechlastele alatest tema neljandast tööaastast ettevõttest (varem alates kuuendast) üle aasta ning uuendusena saavad kõik enam kui kuus aastat ettevõttes töötanud aastas lisaks viis puhkusepäeva.

Playtechi Eesti üksuse personalidirektori Kristi Ansbergi sõnul on kalade süsteem pea muutumatul kujul toiminud umbes 10 aastat ning uuenduste tegemine tundus loomulik.

„Teame, et uuel generatsioonil on veidi teised ootused võrreldes 10 aasta taguse ajaga,“ sõnas Ansberg. „Lisaks on paljudel meist nüüd lapsed ning hindame aega, mida saame perega veeta, nüüd veel enam. Seetõttu otsustasime programmi uuendada ning teha seda mitmekesisemaks. Ettevõtte jaoks on jätkuvalt oluline toetada meie töötajate tervist ja sportimist, anda neile võimalus võtta veidi aeg maha, minna kas või oma perega kauaoodatud Legolandi reisile, kruiisile Kariibidele või lihtsalt veeta mõnusalt aega oma pere ja sõpradega.“

„Lisaks soovime hüvesid hakata pakkuma juba varem, et meie inimesed ei peaks ootama kuus aastat, et minna oma esimesele ettevõtte poolt hüvitatud reisile.“

Kalade süsteem on Playtech Eesti üksuse motivatsioonisüsteem, mille alusel saavad kõik meie inimesed ettevõtte poolt organiseeritud hüvesid ja soodustusi vastavalt tööstaažile. Tööstaažist olenevalt määratakse töötajale kala staatus, mida on kokku viis. 

Kalade süsteem on üles ehitatud põhimõttele, et hea töö eelduseks on regulaarne füüsiline ja vaimne lõõgastumine. Igale kala-tasemele on ette nähtud teatud summa, mida võib vabal valikul investeerida isiklikku meelelahutusse, tervisesse või sporti.

Loe lähemalt: http://playtech.ee/index.php?nav=kalad

 

Tule meile tööle!