Playtech logo

Algas suvepraktikaprogramm 2016

16 juuni 2016

Esmaspäeval, 13. juunil algas Playtechi Eesti üksuses juba viiendat aastat järjest toimuv suvepraktikaprogramm, mis kestab sel aastal 26. augustini. Programmiga liitus 19 noort ja tragi praktikanti.

Kõige rohkem praktikante alustas tarkvara kvaliteedi inseneri (7) ning Java arendaja (4) positsioonidel. Lisaks saavad noored praktilisi kogemusi PHP arendaja, tehnilise toe spetsialisti, tarkvara ja infrastruktuuri muudatuste juhtimise, infrastruktuuri haldusvahendite analüütiku ja arendaja ning frontend arendaja ametikohtadel. Esmakordselt liitus praktikant ka personaliosakonnaga personali-ja kommunikatsiooni assistendi positsioonile.

Kokku kandideeris praktikakohale 298 huvilist (199 Tartusse ja 99 Tallinnasse). Eelkõige otsisime noori, kellele meeldib katsetada uusi põnevaid tehnilisi lahendusi, kes huvituvad erinevatest infosüsteemidest ning soovivad avardada oma teadmisi.

Varasem töökogemus ei ole praktikaprogrammi kandideerimise eelduseks, kuid kandidaatidelt oodatakse inglise keele head oskust. Playtechi suvepraktika on tasustatud.

Tuult tiibadesse Lend 2016!

 

Tartu praktikandid oma juhendajatega:

Tartu praktikandid oma juhendajatega

Tallinna praktikandid:

Tule meile tööle!