Playtech logo

KALADE SÜSTEEM

Paljude aastate eest sai alguse traditsioon, et kõik Playtechi töötajad jaotuvad kaladeks. Kalade süsteem on meie motivatsioonisüsteem, mille alusel saavad kõik meie inimesed ettevõtte poolt organiseeritud hüvesid ja soodustusi, vastavalt tööstaažile.  

Kalade süsteem on üles ehitatud põhimõttele, et hea töö eelduseks on regulaarne füüsiline ja vaimne lõõgastumine. Igale kala-tasemele on ette nähtud teatud summa, mida võib vabal valikul investeerida isiklikku meelelahutusse, tervisesse või sporti. Mõistagi on summa seda suurem, mida uhkem on kala-nimetus.

Vaata lähemalt »


Playtechi sooduskaart

Playtechi sooduskaart tagab kõigile selle ettenäitajaile üle 100 soodustuse erinevates kauplustest, spordiklubides, söögiasutustes, ravi- ja teenindusasutustes ja mujal. 

Ühisüritused

Playtechis on traditsiooniks saanud korraldada erinevaid ühisüritusi nii töötajatele kui ka nende pereliikmetele, näiteks: Kevadgrill, suvepäev(ad), spordiüritused, sügismatk, jõulupidu, Omad Joped. Lisaks korraldame tervisepäeva, eraldi tiimi- ja meeskonnaüritusi, infopäeva ning ettevõtte sünnipäeva, kontoris tähistame erinevaid tähtpäevi ja riigipühasid.

Kontor

Playtech kontoris on kaasaegsed ja mugavad töövahendid ning -tingimused. Kõigil töötajatel on võimalik lõõgastuda puhkeruumis, kus on erinevad mängud ja vaba aja veetmise võimalused. Kööginurgas on võimalik nautida tasuta snäkke, puuvilju, erinevaid soojasid jooke. Lisaks on töötajatele võimaldatud kontoris tasuta massaaž. Tartu kontoris on ka väike spordisaal erinevate trenažööridega.

Töötajate arendamine

Korraldame töötajatele erinevaid sise- ja väliskoolitusi. Samuti toimuvad erineval tasemel juhtide arenguprogrammid. Kuna Playtechis on palju erinevaid töökohti, on hulgaliselt võimalusi ametialaseks liikumiseks ettevõttesiseselt. 

"Friend brings a friend"

Sõbra või tuttava eduka soovitamise eest ettevõttesse maksame tänutäheks kuni 2000 eurot.

 

Tule meile tööle!

Technical Support Specialist(Tartu)

You will be responsible for offering technical support to the first-level client support units of Playtech Ltd. Kandideeri siin »

Senior Java Developer (IMS unit)(Tartu, Tallinn)

Join Playtech Estonia IMS Unit as a Senior Java Developer! Kandideeri siin »

Java Developer (Casino unit)(Tartu)

Join a small and agile team which focuses on developing and maintaining a wide variety of in-house software tools. Kandideeri siin »

Veel töökohti »