Playtech logo

HALDUSTARKVARA

 

Kuna Videobeti ja Playtechi mängude arendus ning tootmine toimub samadel alustel, kasutavad Videobeti mängud sarnast graafikat ja mänguloogikat. Peamine erinevus seisneb haldustarkvaras, tingituna sellest, et tooted funktsioneerivad erinevatel platvormidel. 

Playtechi mängude haldus toimub keskkonnas nimega IMS (Information Management System). Ühtse liidese abil on võimalik kontrollida kogu mängukeskkonnas toimuvat – süsteem pakub operaatorile nii üldistatud raporteid toimunud mängude kohta kui ka võimalust jälgida lähemalt konkreetsete kasutajate mängijakäitumist. IMS monitoorib, kuidas mängija on mängukeskkonda jõudnud – milliseid partnerite veebilehti külastanud ning kust mängukeskkonna kohta infot saanud. IMS võimaldab lihtsalt jagada soodustusi ja preemiaid lojaalsematele mängijatele ning saata olulisi ekraaniteateid just neile, kellele see huvi pakub.

Videobeti halduskeskkonna nimi on Videobet Edge ning see pakub kasiinooperaatorile täielikku ülevaadet oma mängusaalides toimuva kohta reaalajas, 24/7. Videobet Edge ühendab endas serveripõhise mängusüsteemi ja kasiino haldussüsteemi, pakkudes operaatorile erinevaid olulisi tööriistu: detailset arvepidamist, teateid saalis toimuvate sündmuste ja tavapäratu mängijakäitumise kohta, mänguseadete konfigureerimist, mängude uuendamist jne. Lisaks toimub Videobet Edge’i abil mängijate lojaalsus- ja boonusprogrammide ning muude sihtturunduse meetodite haldus. Unikaalse lahendusena on operaatoril vajadusel võimalik rakendada erinevate saalis olevate masinate ristkasutust ning üksikute terminalide omavahelist ühendamist.

Tule meile tööle!

Talent Acquisition Manager(Tartu, Tallinn)

Join us either in Tartu or Tallinn! Kandideeri siin »

HR Generalist (fixed-term)(Tartu, Tallinn)

Join us either in Tartu or Tallinn! Kandideeri siin »

QA Engineer (Casino unit)(Tartu)

Join us in Tartu! Kandideeri siin »

Veel töökohti »